Jdi na obsah Jdi na menu
 


Korekce řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Diamond Lashes

Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení

DIAMOND LASHES šetří Váš čas a vypadají tak přirozeně! Ani nebudete věřit, jak jendoduché a příjemné je DIAMOND LASHES nosit. Jsou voděodolné a ultralehké - na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou "řasa na řasu".

Od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled

  • nespočet variací, zcela unikátní a nenapodobitelný design řas DIAMOND LASHES
  • 4 síly, 9 délek, 3 zatočení
  • korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
  • možnost zdobení krystaly Swarovski
  • 100% efekt, řasenkou nedosažitelný
  • doplnění nutné každých 3-5 týdnů

Prodlužování a zahušťování řas DIAMOND LASHES spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu "řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas.

Není tajemstvím, že princip prodlužování řas jako takový je jednoduchý, ale klíčovou záležitost představuje správná aplikace! U DIAMOND LASHES dovedli tuto metodu k dokonalosti. Klientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat DIAMOND LASHES nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

Certifikovaná stylistka pracuje výhradně s nejkvalitnějšími materiály značky DIAMOND LASHES. Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 na každém oku. DIAMOND LASHES stylistka vždy nasadí maximální množství na obě oči (opět s ohledem na maximální bezpečnost), mnohdy 100 a více řas na oko. Řasy lze díky pokročilé technice práce nalepit i na křivě rostlé řasy a napravit tak přirozené defekty, v tom jsou DIAMOND LASHES výjimečné. Umíme tedy aplikovat více řas než ostatní, což prodlužuje dobu mezi jednotlivými doplněními. Během celé procedury klientka relaxuje na komfortním lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou.

Aplikace kompletního setu řas trvá profesionálovi přibližně 2 - 2,5 hodiny. Doplnění, které je nutné každých 3-5 týdnů, zabere asi 1 hodinu. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky. DIAMOND LASHES je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design vyvinutý DIAMOND LASHES zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

Majitelka nových řas obdrží od stylistky podrobné informace k péči o DIAMOND LASHES v tištěné podobě, kartáček na úpravu řas, případně odličovací tyčinku.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy můžete nosit Vaše DIAMOND LASHES napořád, není nutné dělat jakékoli pauzy a znovu podstupovat nasazení kompletního setu. Řasy DIAMOND LASHES se nikdy neuvolňují samostatně a mezi jednotlivými doplněními mají neustále plný a atraktivní vzhled.

Cena (platná od 1. 1. 2013)

Aplikace prvního setu (80-100 řas na jedno oko) 2.900,-
Doplnění 550,-
Při doplnění více jak 50 řas na jedno oko 1.500,-
Zdobení kamínkem "Swarovski" 50,-